Imię
i nazwisko |
zajęcia |
zajęcia rozwijające kompetencje |
zajęcia rozwijające |
zajęcia rozwijające |
zajęcia rozwijające umiejętność |
język polski |
basen |
szachy |
zajęcia rozwijające |
SKS |
|
|
korekcyjno-kompensacyjne |
porozumiewania
się w języku ojczystym |
kompetencje matematyczne |
świadomość i
ekspresję kulturalną |
myślenia
matematyczno-technicznego |
dla obcokrajowców |
|
|
ekspresję
ruchową |
|
|
Edukacja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Justyna
Błachnia |
śr. 12.40-13.30
s.222 |
|
|
środa
13.40-14.20 s.222 |
|
|
środa
14.25-16.50 |
|
|
|
|
Katarzyna
Bobin |
|
piątek - 10.45
s.214 |
|
|
|
|
czwartek
8.55-10.45 |
wt
9.50-12.30 s. 214 |
pt
15.20-16.15 s.g |
pon.
15.20-16.20; pt 16.20-17.20 s.214 |
|
Martyna
Boguta |
|
|
|
poniedziałek
10.45 aula |
|
|
|
|
|
|
|
Bożena
Buszczak |
czwartek
15.30 s.90 |
wtorek 9.50 s. 222 |
poniedziałek
15.30 s. |
|
|
środa 11.45 s. |
|
pon.10.45; śr. 9.50-11.30 |
|
|
|
Renata
Czerwińska |
|
środa -
11.45 s.215 |
|
|
|
|
środa
13.30-16.00 |
|
|
|
|
Kamila
Gołębiowska |
|
środa -
11.40 s.102 |
|
|
|
śr.12.40,
czw.13.40 |
|
|
|
|
|
Karolina
Kalin-Kłys |
|
poniedziałek -
godz. 11.45 s.212 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elżbieta
Kasiłowska |
środa
11.40-12.40 s.202 |
piątek
12.30-13.40 s.102 |
piątek
13.40-14.25 s.102 |
|
|
|
środa
13.35-16.00 |
|
|
|
|
Elżbieta
Kozak |
|
|
|
czwartek
15.30-17.00 s.95 |
|
|
środa
13.30-15.40 |
|
|
|
|
Małgorzta
Lewens |
|
czwartek 12.40
s.102 |
|
|
|
|
środa
13.30-16.50 |
pon.11.40-13.25,
śr 11.40-13.25 s.214 |
|
|
|
Bożena
Matwiejak |
|
|
|
|
środa - 13.15 -
14.00 s. 215 |
|
|
|
|
|
|
Malwina
Musiał |
|
|
poniedziałek
12.45 s. |
|
|
|
|
|
|
|
|
Iwona
Pelczar |
|
|
|
środa
9.50-11.30 aula |
|
|
|
|
|
|
|
Agnieszka
Piwowarczyk |
wtorek - 9.50
s.101 |
czwartek 10.45
s.222 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Danuta
Sakowska |
|
czwartek
10.45 s. |
|
|
|
|
czwartek
8.45-10.45 |
|
|
|
|
Marta
Szuman |
|
piątek
10.45 s. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Renata
Światek |
|
|
|
poniedziałek
- godz.12.45 s.102 |
|
|
środa
14.25-16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Świetlica |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Beata
Cichańska |
|
|
|
wtorek - 10.45 |
|
|
|
|
|
|
|
Wioletta
Kuruc |
|
|
|
poniedziałek - 13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
Magda
Migacz |
|
|
|
środa - 8.15 |
|
|
|
|
|
|
|
Anna
Pintszer |
|
|
|
poniedziałek -
8.15 |
|
|
|
|
|
|
|
Danuta
Sochacka |
|
|
|
poniedziałek -
10.45 |
|
|
|
|
|
|
|
Anna
Tracz |
|
|
|
poniedziałek -
12.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|